Dom.Netget.pl | Wersja testowa przeznaczona do prezentacji | Nieruchomości nie są na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokoje, osobna jasna kuchnia

Szczegóły:

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2 (49,53m2) położone w spokojnej części miasta.

Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze w IV-piętrowym bloku z roku 2007. Składa się z przedpokoju, jasnej kuchni, dwóch przestronnych pokoi (większy z balkonem) oraz łazienki z wc. Okna kuchni i mniejszego pokoju wychodzą na zachód zaś większy pokój oraz balkon skierowane są w kierunku wschodnim. Wśród zdjęć znajduje się plan mieszkania. Mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe. Klatka schodowa szeroka i jasna. Wyposażenie kuchni w cenie. Reszta mebli – do ustalenia.

Aktualnie czynsz wynosi ok. 400 zł miesięcznie (obejmuje ogrzewanie, wodę i śmieci). Wszystkie media opomiarowane, a liczniki umieszczone są na klatce schodowej. W mieszkaniu brak gazu, ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO BLOKU

Warto podkreślić, że odległość do sąsiednich budynków jest naprawdę duża jak na osiedle mieszkalne – co widać na zdjęciach. Na pewno nie da się przez okno pomieszać sąsiadowi zupy 🙂 Na pewno też nic pod oknami nie zostanie wybudowane.

Przed blokiem duży parking dla mieszkańców – nie ma problemu z zaparkowaniem. Bezpośrednio pod blokiem dwa mniejsze sklepy o profilu spożywczym.

Cena: 495 000,00 zł
Cena za m²: 10102 zł

Informacje:

Kategoria: Mieszkanie
Ogłoszenie: Sprzedaż
Adres: ul. Leśna 5
Powierzchnia: 49 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Do remontu
Rok budowy: 2005
Rynek: Wtórny
Piętro: 3

Kontakt z agentem:

Anna Przybysz

Anna Przybysz

Wyślij wiadomość